X
تبلیغات
چگونه خواستگار و شوهر پیدا کنیم ؟ - شوهر جورِ جور می خوای ؟ این آیه رو بخون و از خدا بخواه
تاريخ : چهارشنبه بیست و هفتم مهر 1390 | 0:23 | نویسنده : سارا

 

شوهر جورِ جور می خوای ؟ این آیه رو بخون  !

شوهر می خوای ؟ آره ؟ حتما شوهری می خوای پولدار ، تحصیلکرده ، با کلاس ، قد بلند و خوشگل ، چارشونه و خوش تیپ و خوش صدا ، خوش زبون و با نمک ، خانواده دوست ، پدر و مادر دار ، خوش لباس و با سلیقه ، اهل گردش و سفر ، دست و دل باز ، عاشق همسر ، اهل اختلاط و گفتگو ، با شخصیت و نجیب ، شجاع و راستگو و با خیلی امتیازهای دیگه  ؟ به خوشگل ها هم که رسید چشاشو درویش کنه باید ؟  دور دوستاشو خط بکشه باید ؟ با هرکه تو میگی رفت و آمد کنه  حتما ؟ هرشب هم گزارش روزانه شو راست و حسینی بهت بگه قطعا ؟ و در آمد ماهانه شو دودستی تقدیم سرکار علّیه کنه تماما ؟

و . . . . که خودت بهتر می دونی ؟

لابد بدت نمیاد تو خونه هم کمکت کنه ؟ رخت بشوره ، ظرف بشوره ، جارو بکشه و هر کاری تو گفتی ، انجام بده ؟

من نمیدونم تو کی هستی و چه سلیقه ای داری ؟ نمیدونم  خودت چه امتیازاتی داری با این همه توقع ؟ و این همه خط و نشون می کشی ؟  و اینهمه شرط و شروط میذاری ؟ لابد می خوای مهریه ت هم سکه هایی باشه از طلا به عدد سال تولدت ؟  اونم به سال میلادی ؟  و عند المطالبه بپردازه و گرنه هرّی ، خوش اومدی ،  شاید بیام تو زندون به ملاقاتت تا نظر مامی چی باشه ؟! و یه ماشین اختصاصی زیر پات ؟ . و خیلی چیزای دیگه  . . .

حرفی نیست بالاخره جوونیه و هزار آرزوی ریز و درشت و رنگ وارنگ .  اما بدون که اونم یه آدمه  ، با هزار امید و آرزو . و شاید با توقعاتی بیشتر ازتو .

شایدم نه ، دختر یا بیوه ای هستی بی خیال . به خودت و اطرافیات می گی هر چه پیش آید ، خوش آید . اما ته دلت به حرفی که می زنی اعتقاد نداری و می خوای خودتو بنده تسلیم خدا و سرنوشت و قضا و قدر معرفی کنی تا اینقدر سر به سرت نذارن . شایدم واقعا بی خیالی . نمیدونم . خودت بهتر خودتو میشناسی .

شایدم نه ، مومن و با خدایی و شوهری میخوای سالم و سازگار . کم توقع و پرکار . نجیب و درستکار ، زن و بچه دوست و . . . . مهریه تم کم بود بی خیال . تاجر بازار نبود و خرده کاسب بود بی خیال . سه دنگ خونه و زمین هم به نامت نزد و مستاجری کردی بی خیال . با موتور دوچرخ و سه چرخ هم بردت پارک و مهمونی بی خیال و خیلی حرفای دیگه .

هر که هستی و هرچه هستی و هرجور فکر می کنی و هرچی میخوای ، با خودت . فقط میتونم بگم همیشه اونجور نمیشه که تو می خوای . همیشه شانس در خونتو نمی زنه . همیشه فرصت برای انجام هرکاری نیست و هرکاری برا خودش وقتی داره . لقمه رو به اندازه دهنت  بردار . با همردیف خودت باش . سطح توقعاتتو بیار پایین تا راحت باشی و نمیشه یک شبه راه صدساله رو طی کرد .

نکته دیگه این که هیچ کس به اندازه خدا ، آدمارو نمیشناسه . اونی رو که تو می خوای ، تو نمیتونی پیداش کنی و تو نمیتونی بشناسیش  . و گیرم خودت پیدا کردی و شناختیش ، اونی که باید عشق و محبت تورو تو قلب شوهرت  ؛ و عشق و محبت به اونو تو قلب تو بذاره ، خداست و فقط باید از خدا خواست اما هشیار هم باید بود اما درجستجو هم باید بود و اما تحقیق و مشورت هم باید کرد و اما وقت انتخاب از عقل هم باید کمک گرفت و به فرداها و جنگ و جدل ها و دادگاه ها و طلاق و جدایی و آبروریزی و افسردگی  و طرد از خانواده و دوستان و در بدری بچه ها هم باید اندیشید .

بگذریم . بریم سر اصل مطلب . میدونین که در حروف قران و در هر آیه ای از آیات قران خاصیت هائی هست . یکی از خاصیت های آیه 29 سوره فاطر اینه که اگر بر ظرف آبی بخوانند  و بر دختر خانه مانده بپاشند ، بزودی  شوهر خوبی برای دختر پیدا خواهد شد .

آیه اینه :

انَّ الَّذِينَ يَتْلُونَ كِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَنفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِيَةً يَرْجُونَ تِجَارَةً لَّن تَبُورَ

سوره فاطر : 29

ترجمه آیه :

در حقيقت كسانى كه كتاب خدا را مى‏خوانند و نماز برپا مى‏دارند و از آنچه بديشان روزى داده‏ايم نهان و آشكارا انفاق مى‏كنند اميد به تجارتى بسته‏اند كه هرگز زوال نمى‏پذيرد .

 

راستی ، هرچی می خواهی از خدا بخواه . به خلق خدا دل نبند  که اگر دل از خدا بریدی و به خودت و به خلق خدا امیدوار بودی و پیوستی و توبه نکردی و به درگاهش بازنگشتی ، خدا هم در پاسخت خواهد گفت :

ترک ما کردی برو هم صحبت اغیار باش

 

یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش

 

کلید حل همه مشکلات دست اوست

یا حق

 

فایل ۱۲۱ دعا و نذر برای آمدن خواستگار شایسته و رهایی از رنج های تأخیر ازدواج

برای رهایی دختران عزیزی که از افسردگی تأخیر ازدواج و آثار ناگوار دیگر تأخیر ازدواج و نداشتن همسری که دوست و تکیه گاهشان در فراز و فرودهای زندگی باشد ، تمام اسرار و رازهای جذب مناسب ترین خواستگار و ازدواج با همسر دلخواه بر اساس نظریه های علمی و برنامه ارتباط با خدا ، در چهار فایل به این شرح تدوین و تنظیم شده است که برای متقاضیان ارسال می شود :

فایل اول :

50 مقاله تخصصی در رابطه با مسائل خواستگاری و ازدواج ، شناخت چالش ها و موانع و راهکارهای هموار سازی مسیر منتهی به ازدواج پایدار و مقالاتی در رابطه با فنون و هنر گفتگو با خواستگاران . اشاره به این نکته مهم ضروری است که بیشتر شکست های جلسات خواستگاری مربوط به نحوه سخن گفتن و پاسخ دادن به پرسش های خواستگاران یا سوال کردن از آنان است . بیشتر خواستگاران شیفته نحوه حرف زدن دختر خانم و خانواده اش می شوند . مقالات مربوطه در این فایل ، به روش های زیبا سخن گفتن در جلسه خواستگاری می پردازد که به پسند خواستگار می انجامد .

فایل دوم :

پاسخ به 200 پرسش مربوط به مسائل مربوط به چرایی تأخیر ازدواج و راههای برونرفت از تنهایی و افسردگی ناشی از مجرد بودن و دیر شدن ازدواج و مسائل مختلف خواستگاری در فرهنگ ما و ارائه ساز و کارهای مناسب برای جذب خواستگار شایسته .

فایل سوم :

مهم ترین و با ارزش ترین فایل . معرفی راه های ارتباط با خدا و معرفی روش ها ی کمک خواهی از خدا . معرفی دعاهایی که آرامش می دهند و دعاهای خاصی که مشکلات ازدواج را حل می کنند و منتهی به ازدواج محکم و پایدار می شود .

مجموعه دعاها و نذرهای معتبر در رابطه با آمدن خواستگار ، پسندیده شدن دختر به وسیله خواستگار و خانواده اش و ازدواج با همسر مناسب و دلخواه به کمک و لطف خدا . (۱۲۱ دعا )

فایل چهارم :

دعای چه کسانی مستجاب می شود و نمی شود ؟ ، شرائط استجابت دعا ، اوقات استجابت دعا ، مکان های استجابت دعا و دهها نکته ظریف و مستند در رابطه با دعا ، دعاکردن و دعا کنندگان .

دریافت این چهار فایل و مطالعه دقیق محتوای آن ها و اجرا کردن موارد لازم الاجراء ، تضمین کننده ازدواج شما با همسر دلخواه شماست .

برای دریافت فایل ها ، درخواست خودرا به این ای میل ارسال کنید :

sarasaboor7@gmail.com

 

 


برچسب‌ها: دوستی و عشق و رابطه دختروپسر, خواستگاری و ازدواج, چگونه خواستگار و شوهرخوب پیداکنیم, نذرودعابرای آمدن خواستگار دلخواه, راهکارحل مشکل تأخیر ازدواج دختران و پسران