X
تبلیغات
چگونه خواستگار و شوهر پیدا کنیم ؟ - عوارض خود ارضايي دختران
نذرها و دعاهای مؤثر برای حل مشکل تأخیر ازدواج

 

عوارض خود ارضايي دختران

يک عضو هيئت علمي دانشکده پرستاري- مامايي دانشگاه شاهد با بيان اينکه آنورگاسمي يکي از مهمترين عوارض خودارضايي در دختران است تاکيد کرد:« ممکن است اين افراد در دوره مجردي با خودارضايي بتوانند نيازهاي جنسي خود را برآورده کنند اما درآينده رضايتمندي جنسي درزندگي مشترک و لذت به ارگاسم رسيدن با همسر خود را از دست خواهند داد.»

معصومه حيدري در گفت و گو با خبرنگار سلامت نيوز گفت:«خودارضايي در ميان دختران با تحريک قسمت هاي خارجي دستگاه تناسلي رايج تر است که صدمه چنداني به دستگاه تناسلي نمي رساند اما زماني که خودارضايي با تحريک قسمت هاي داخلي تر دستگاه تناسلي باشد بسته به نوع فشار و ناحيه لمس شونده ممکن است در صورتي که به صورت مداوم تکرار شود آسيب هاي جدي به دستگاه تناسلي دختران وارد سازد.»

وي ادامه داد:«در برخي موارد خودارضايي در دختران با تخيلات جنسي، ديدن تصاوير و فيلم صورت مي گيرد که فرد با ديدن اين تصاوير به هيجان مي رسد و در اين صورت آسيبي به دستگاه تناسلي وي وارد نمي شود اما سوالي که در اينجا مطرح مي شود اين است که چرا خودارضايي از لحاظ شرعي و بهداشتي نفي شده است؟

واقعيت اين است که دختران و پسران با بلوغ دچار تغييرات هورموني و جسماني مي شوند و در دوره اي قرار مي گيرند که نيازهاي جنسي آنها شعله ور شده و راهي براي ارضاء ندارند و ممکن است به سمت خودارضايي کشيده شوند اما همانطوري که مي دانيد ازدواج تنها راه صحيح ارضاي افراد است و ما رفتارهاي پرخطر جنسي را نهي مي کنيم و بايستي به مقتضاي سن و رشد و نيازهاي فکري ازدواج به موقع صورت گيرد چرا که نيازهاي جنسي يک روند فيزيولوژيک دارد و بايد طي شود و افرادي که از لحاظ شرعي مقيدند نيازهاي جنسي خود را در جاده صحيح خود قرار دهند بايستي ازدواج کنند.»

اين کارشناس ارشد مامايي در ادامه به خبرنگار سلامت نيوز گفت:«خودارضايي در دختران عوارض بسياري را در پي خواهد داشت و در صورتي که به صورت رفتار روزانه درآيد خطرناک مي شود و مانند هر اعتيادي ، روح و جسم و روان فرد را به هم مي ريزد و زماني که فردي اقدام به خودارضايي مي کند خيلي سريع فاز هيجان جنسي اتفاق مي افتد و جنبه هاي مهم و عاطفي در يک ارتباط صحيح جنسي را دريافت نمي کند و دچار خلاء عاطفي، افسردگي، اضطراب و عدم اعتماد به نفس مي شود و بعد از ازدواج در يک رابطه زناشويي ديگر تحريک نمي شود و در به ارگاسم رسيدن دچار مشکل مي شود چرا که با خودارضايي شرطي شده است تا در يک وضعيت خاصي که خود را تحريک مي کند به ارگاسم برسد و به هنگام نزديکي به همسر خود به ياد رفتارهاي خود مي افتد و گمان مي کند تنها در آن شرايط مي تواند به ارگاسم برسد.»

اين درمانگر اختلالات جنسي بانوان افزود:«يکي از مهمترين مشکلاتي که اين زنان به آن دچار مي شوند اين است که دچار نارضايتي جنسي شده و رفته رفته با بي ميلي جنسي مواجه مي شوند بنابراين بايستي گفت ممکن است اين افراد در دوره مجردي با خودارضايي بتوانند نيازهاي جنسي خود را برآورده کنند اما آينده طولاني زندگي مشترک و لذت به ارگاسم رسيدن با همسر خود را از دست خواهند داد.»

همکار علمي کلينيک سلامت خانواده افزود:«از جمله راه هاي پيشنهادي به جوانان پرداختن به فعاليت هاي مختلفي از جمله ورزش کردن، مطالعه کردن، با خستگي به خواب رفتن و تفريحات ، نخوردن غذاهاي محرک و عدم استفاده از لباس هاي تنگ است همچنين نبايد به مدت طولاني در حمام زير دوش آب باشند و مهمتر از همه اين موارد دوري کردن از محرکات و دوستي با جنس مخالف و تماشاي فيلم هاي محرک است تا فرد به سن مناسب ازدواج برسد و با ازدواج بتواند نيازهاي خود را به طور صحيحي ارضاء کند.»

http://www.parsine.com/fa/pages/?cid=50338

 

فایل ۱۲۱ دعا و نذر برای آمدن خواستگار شایسته و رهایی از تنهایی و افسردگی ناشی از تأخیر ازدواج

فایل اول :

50 مقاله تخصصی در رابطه با مسائل خواستگاری و ازدواج ، شناخت چالش ها و موانع و راهکارهای هموار سازی مسیر منتهی به ازدواج پایدار و مقالاتی در رابطه با فنون و هنر گفتگو با خواستگاران . اشاره به این نکته مهم ضروری است که بیشتر شکست های جلسات خواستگاری مربوط به نحوه سخن گفتن و پاسخ دادن به پرسش های خواستگاران یا سوال کردن از آنان است . بیشتر خواستگاران شیفته نحوه حرف زدن دختر خانم و خانواده اش می شوند . مقالات مربوطه در این فایل ، به روش های زیبا سخن گفتن در جلسه خواستگاری می پردازد که به پسند خواستگار می انجامد .

فایل دوم :

پاسخ به 200 پرسش مربوط به مسائل مربوط به چرایی تأخیر ازدواج و راههای برونرفت از تنهایی و افسردگی ناشی از مجرد بودن و دیر شدن ازدواج و مسائل مختلف خواستگاری در فرهنگ ما و ارائه ساز و کارهای مناسب برای جذب خواستگار شایسته .

فایل سوم :

مهم ترین و با ارزش ترین فایل . معرفی راه های ارتباط با خدا و معرفی روش ها ی کمک خواهی از خدا . معرفی دعاهایی که آرامش می دهند و دعاهای خاصی که مشکلات ازدواج را حل می کنند و منتهی به ازدواج محکم و پایدار می شود .

مجموعه دعاها و نذرهای معتبر در رابطه با آمدن خواستگار ، پسندیده شدن دختر به وسیله خواستگار و خانواده اش و ازدواج با همسر مناسب و دلخواه به کمک و لطف خدا . (۱۲۱ دعا )

فایل چهارم :

دعای چه کسانی مستجاب می شود و نمی شود ؟ ، شرائط استجابت دعا ، اوقات استجابت دعا ، مکان های استجابت دعا و دهها نکته ظریف و مستند در رابطه با دعا ، دعاکردن و دعا کنندگان .

دریافت این چهار فایل و مطالعه دقیق محتوای آن ها و اجرا کردن موارد لازم الاجراء ، تضمین کننده ازدواج شما با همسر دلخواه شماست .

برای دریافت فایل ها ، درخواست خودرا به این ای میل ارسال کنید :

sarasaboor7@gmail.com

 


برچسب‌ها: دوستی و عشق و رابطه دختروپسر, خواستگاری و ازدواج, چگونه خواستگار و شوهرخوب پیداکنیم, نذرودعابرای آمدن خواستگار دلخواه, راهکارحل مشکل تأخیر ازدواج دختران و پسران
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم مهر 1390ساعت 12:52  توسط سارا   |